Modern Forms Fans | FR-W2001-66L35OBBW | Renegade Collection | Bronze / Dark | 66"Ceiling Fan
15.60 (in)
Available To Order: 185 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
Rush Order
X
Product Specifications
Lumens:
1600
Finish:
Bronze / Dark
Width:
66
Blade Finish:
Barn Wood
Colour Temperature:
3500
Motor Size:
165 X 30
Canopy Dimensions:
5.91"
Fan Downrod:
6"
Blade Span:
66"
Sub Category:
Wet Location
Category:
Fans
Fan Rpm:
118
ABS
Finish:
Bronze / Dark
Blade Finish:
Barn Wood
Colour Temperature:
Motor Size:
165 X 30
Canopy Dimensions:
5.91"
Fan Downrod:
6"
Blade Span:
66"