Modern Forms Fans | FR-W1819-52L-MB | Mykonos Collection | Black | 52"Ceiling Fan
14.70 (in)
Available To Order: 59 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
Rush Order
X
1
Style 2:
Transitional
Rated Average Life:
50000
Canopy Dimensions:
7"
ABS
Lumens:
1110
Vendor Rated Waterproof
Glass:
White
Finish:
Black
Blade Finish:
Matte Black
52
Category:
Fans
Fan Downrod:
4.5"
Blade Span:
52"
Fan Speed:
6
1
Style 2:
Canopy Dimensions:
7"
Vendor Rated Waterproof
Glass:
White
Finish:
Black
Blade Finish:
Matte Black
Colour Temperature:
Category:
Fans
Fan Downrod:
4.5"
Blade Span:
52"