Modern Forms Fans | FR-W1819-52L27OBBW | Mykonos Collection | Bronze / Dark | 52"Ceiling Fan
14.70 (in)
Available To Order: 105 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
Rush Order
X
1
Style 1:
Finish:
Bronze / Dark
125 X 20
Dimmable?:
Yes
Canopy Dimensions:
7"
Fan Downrod:
4.5"
Blade Span:
52"
Blade Type:
Mykonos
Category:
Fans
Lumens:
1110
Aluminum Body With ABS Blades
Fan Air Flow:
6001
Light Source:
LED
Fan Speed:
6
90
Glass:
White
Blade Finish:
Barn Wood
1
Style 1:
Finish:
Bronze / Dark
125 X 20
Dimmable?:
Yes
Canopy Dimensions:
7"
Fan Downrod:
4.5"
Blade Span:
52"