Modern Forms Fans | FR-W1819-52L-35-MB | Mykonos Collection | Black | 52"Ceiling Fan
14.70 (in)
Available To Order: 25 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
1
Style 1:
Contemporary Modern
Style 2:
Colour Temperature:
3500
CRI:
90
Fan Air Flow:
6001
Blade Span:
52"
Finish:
Black
Width:
52
Glass:
White
Canopy Dimensions:
7"
Dimmable?:
Yes
Fan Downrod:
4.5"
Blade Finish:
Matte Black
1
Style 1:
Contemporary Modern
Style 2:
90
Fan Air Flow:
Blade Span:
52"
14.7
Finish:
Black
Glass:
White
Canopy Dimensions:
7"
Dimmable?:
Yes
Fan Downrod:
4.5"