Minka Aire | F896-52-SI | Xtreme H2O 52" Collection | Black | 52" Ceiling Fan
13.25 (in)
Available To Order: 235 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
Rush Order
X
Finish:
Black
Collection:
Xtreme H2O 52"
Fan Downrod:
6"
Blade Finish:
Smoked Iron
Style 1:
Contemporary Modern
Finish:
Black
Collection:
Xtreme H2O 52"
Fan Downrod:
6"
Blade Finish:
Smoked Iron
Style 1:
Contemporary Modern
Fans
Xtreme H2O 52 in. Smoked Iron Ceiling Fan with Remote
You're Currently Viewing
Fans Wet Location by Minka Aire ( 15 | F896-52-SI Xtreme H2O 52" )