Minka Aire | F896-52-ORB | Xtreme H2O 52" Collection | Bronze / Dark | 52" Ceiling Fan
13.25 (in)
Available To Order: 656 - Quick Shipping in 1-3 Business Days
Finish:
Bronze / Dark
Collection:
Xtreme H2O 52"
Restoration
Style 1:
Contemporary Modern
Wet Location
Category:
Fans
Blade Finish:
Oil Rubbed Bronze
Fan Downrod:
6"
Product Specifications
Finish:
Bronze / Dark
Collection:
Xtreme H2O 52"
Restoration
Style 1:
Contemporary Modern
Wet Location
Category:
Fans
Blade Finish:
Oil Rubbed Bronze
Fan Downrod:
6"
Xtreme H2O 52 in. Oil Rubbed Bronze Ceiling Fan with Remote
You're Currently Viewing
Fans Wet Location by Minka Aire ( 15 | F896-52-ORB Xtreme H2O 52" )